ҚХА қоғамдық келісім кеңесі

ҚХА қоғамдық келісім кеңесі

ОБЛЫСТЫҚ ҚОҒАМДЫҚ КЕЛІСІМ КЕҢЕСІ

 

 аты-жөні,тегі

 

  лауазымы

байланыс телефоны

1.

Құлжанов

Дүйсенбек Орынғалиұлы

Төраға, Атырау мұнай және газ университеті ректорының кеңесшісі  (келісім бойынша);

8 (7122) 36 01 35

2

Аманғали Әміржанұлы

Төраға орынбасары, Қазақстан  Республикасының  Мәдениет  қайраткері (келісім бойынша);

8 (701) 378 83 52

3

Алиев

Али Насруллиевич

Ұйғырлар қоғамы Атырау облыстық филиалының төрағасы (келісім бойынша);

8 (775) 495 50 64

 

4

Ахмедов

Эльдар Мамедович

«Новруз» әзербайжан этномәдени бірлестігінің төрағасы (келісім бойынша);

8 (701) 338 44 44

8 (705) 988 44 44

5.

Әлімгереев

Өтепберген Әлімгерейұлы

Бүкіләлемдік қазақтар қауымдастығының Атырау облыстық филиалының төрағасы (келісім бойынша);

8 (701) 577 82 06

 

6.

Байкенова

Гулсина Гарифжановна

«Татулық» татар-башқұрт этномәдени бірлестігінің төрайымы, облыстық мәслихаттың депутаты (келісім бойынша);

8 (701) 276 63 66

 

7.

Пішенбаев Жеткербай Қуатбайұлы

«Еділ Жайық» қарақалпақ этномәдени бірлестігінің төрағасының орынбасары (келісім бойынша);

8 (777) 717 73 71

 

8.

Бобохидзе

Зураб Гедеванович

«Иверия» грузин этномәдени бірлестігінің төрағасы (келісім бойынша);

8 (701) 733 16 36

 

9

Думлер Александр Филиппович

«Видергебурт» неміс этномәдени бірлестігінің төрағасы, облыстық мәслихаттың депутаты (келісім бойынша);

8 (701) 744 80 82

 

10

Заверткин

Владимир Николаевич

Орыс, славян, казақтар бірлестігі қауымдастығының Атырау облыстық филиалының төрағасы (келісім бойынша);

8 (701) 533 54 70

8 (701) 985 12 39

 

11.

Зубариев Зелимхан Асабалиевич

«Вайнах» шешен-ингуш этномәдени бірлестігінің төрағасы (келісім бойынша);

8 (701) 396 02 51

 

12

Кустадинчев Юрий Юрьевич

«Возрождение» болгар этномәдени бірлестігінің төрағасы, облыстық мәслихаттың депутаты (келісім бойынша);

8 (701) 629 08 37

 

13

Ли Людмила Валентиновна

«Тхоньил» кәріс этномәдени бірлестігінің төрайымы, облыстық мәслихаттың депутаты  (келісім бойынша);

8 (701) 800 21 90

 

14

Ткач Павел Петрович

«Алия» еврей этномәдени бірлестігінің төрағасы  (келісім бойынша);

8 (701) 250 71 97

 

15

Сеидов Али Кадирович

«Қазақстан Республикасының күрділерінің Барбанг» Қауымдастығы ҚҚ Атырау облысы филиалының төрағасы (келісім бойынша)

8 (702) 777 14 71

16

Биткова Раиса Афанасьевна

«Светоч» славян этномәдени бірлестігі төрайымы (келісім бойынша)

8 (702) 549 14 48

17

Короблев Андрей Александрович

«Былина» орыс этномәдени бірлестігінің төрағасы (келісім бойынша)

8 (701) 715 99 23

18

Плузян Гагик Сережаевич

«Таврос» армян  этномәдени бірлестігінің төрағасы (келісім бойынша)

8 (702) 958 72 00

 

19

Мурадов Абубакир Мущгамбарович

Қазақстан  түріктері қоғамы  Атырау облыстық филиалы төрағасы (келісім бойынша)

8 (701) 465 96 08

 

20

Алишаев Муса Абакарович

«Салам» дағыстан этномәдени бірлестігінің төрағасы (келісім бойынша)

8 (701) 372 09 02

 

21

Павленко Ольга Дмитриевна

«Довира» украин  этномәдени бірлестігінің төрайымы (келісім бойынша)

8 (701) 544 85 88

 

22

Кенжеғалиев Абат Кенжеғалиұлы

Қазақстан Республикасының мәдениет қайраткері (келісім бойынша);

8 (701) 345 14 74

23

Амантурлин                 Ғалымжан Жиршибекович

«Атырау мұнай өңдеу зауыты» жауапкершіліг шектеулі серіктестігінің бас директоры (келісім бойынша);

8 (7122) 25 92 50

24

КенжеалиевСүндет Фазылұлы

«Атырау-Жарық» Акционерлік қоғамының президенті (келісім бойынша);

8 (7122) 99 43 59

25

Жақсыбеков

Ануар Еркенұлы

«Ембімұнайгаз» АҚ басқарма төрағасы (келісім бойынша);

8 (7122) 32 29 25

26

Оразалиев Ерқосай Нұрлыбайұлы

«Атырау жылу жүйелері» акционерлік қоғамының  вице-президенті (келісім бойынша);

8 (7122) 32 20 24

27

Ажгалиев Бауыржан Өтепқалиұлы

«Рауан Налко» ЖШС директоры (келісім бойынша)

8 (7122) 30 70 00

28

Құрметов Руслан Құрметұлы

 

«Атырау Су Арнасы» коммуналдық мемлекеттік кәсіпорынының директоры, (келісім бойынша);

8 (7122) 45 47 91

29

Қондыбаева Айсұлу Абдолқызы

«Ақ жол» ҚДП Атырау облыстық филиалының аппарат жетекшісі (келісім бойынша);

8 (7122) 32 93 48

30

Төлеуішов Әбілхан Сейтімұлы

«Ақ жол» ҚДП Атырау облыстық филиалының саяси жетекшісі (келісім бойынша)

8 (7122) 32 93 48

31

Сүндетұлы  Қылышбай

«Ақ жол» ҚДП Атырау облыстық филиалының мүшесі  (келісім бойынша)

8 (7122) 32 93 48

32

Джумагалиев Асхат Сериковаич

«Қазақстан коммунистік халық партиясы» қоғамдық бірлестігі Атырау облыстық комитетінің Екінші хатшысы  (келісім бойынша)

8 (7122) 35 53 12

33

Османова Зульфира  Казимагомедовна

«Қазақстан коммунистік халық партиясы» қоғамдық бірлестігінің мүшесі (келісім бойынша)

8 (7122) 35 53 12

34

Ликаров Мұрат

«Қазақстан коммунистік халық партиясы» қоғамдық бірлестігінің мүшесі (келісім бойынша)

8 (7122) 35 53 12

35

Шильман Николай Михайлович

Қазақстан халықтық коммунистік партиясының облыстық комитетінің мүшесі (келісім бойынша);

8 (701) 315 09 29

36

Зайдуллин Әділбек Жайдарбекұлы

«Нұр Отан»  қалалық филиалы төрағасының бірінші орынбасары (келісім бойынша)

8 (7122) 30 94 39

37

Джайлаубаева Данагүл Бағытжанқызы

«Нұр Отан»  партиясының Атырау облыстық филиалы Саяси жұмыс бөлімінің меңгерушісі (келісім бойынша)

8 (7122) 31 50 70

38

Бисалиев Қуантай Мергенбайұлы 

«Нұр Отан» партиясы Атырау облыстық филиалы ұйымдастыру-бақылау бөлімінің меңгерушісі (келісім бойынша)

8 (7122) 31 50 70

39

Қадырғалиева Жаңылсын Саттарқызы

«Нұр Отан» партиясы Атырау облыстық филиалы Саяси жұмыс бөлімінің кеңесшісі (келісім бойынша)

8 (7122) 31 50 70

40

Гилажев Ринат Маратұлы

«Жас Отан» Жастар Қанатының Атырау облыстық төрағасы (келісім бойынша)

8 (775) 000 28 85

41

Соколов Михаил Аркадиевич

Успен соборы діни бірлестігінің иерері (келісім бойынша);

8 (701) 405 86 10

42

Қиқымбаев Мейрам Жұмабекұлы

Атырау облысы Дін істері басқармасының  бас маманы

8 (7122) 32 16 40

43

Құбышев Мейірбек Ғайниденұлы

Атырау облысы Дін істері басқармасының «Ақпараттық –талдау орталығы» КММ – нің басшысы (келісім бойынша)

8 (7122) 46 74 75

44

Тұрлыбеков Мұрат Аяпұлы

«Шапағат» деструктивтік діни ағымдардан жапа шеккендерге көмек орталығы» қоғамдық қорының директоры  (келісім бойынша)

8 (7122) 32 92 59

45

Мансұров Батыржан Берденұлы

Қазақстан мұсылмандар діни басқармасының Атырау облысы бойынша өкілі, «Иманғали» орталық мешітінің бас имамы (келісім бойынша);

8 (701) 741 04 58

46

Тлеуов Осимхан Аманбаевич

Атырау қаласы «Әттақуа» мешітінің бас имамы (келісім бойынша)

8 (701) 311 56 96

47

Гумаров Эммат Султангалиевич

Атырау қаласы, «Құспан молла» мешітінің бас имамы (келісім бойынша)

8 (7122) 21 08 58

48

Мұханғалиева Гүлшара Даребайқызы

Атырау мұнай және газ университетінің жұртшылықпен және БАҚ-пен байланыс бөлімінің жетекшісі (келісім бойынша);

8 (7122) 36 01 35

49

Таскарина Долорес Сүндетқызы

Н.Тілендиев атындағы Атырау облыстық  «Кіші өнер академиясының» директоры (келісім бойынша);

8 (7122)  27 01 90

50

Алтаева Дәмен Биханқызы

Зейнеткер (келісім бойынша)

8 (701) 469 47 85

51

Қосыбаев Кеңес Темірұлы

Атырау қалалық қоғамдық келісім Кеңесінің төрағасы (келісім бойынша)

8 (701) 394 67 25

52

Умаров Кабылхан Мұхамбетұлы

Мақат аудандық қоғамдық келісім Кеңесінің төрағасы (келісім бойынша)

8 (701) 341 31 75

53

Карин Мақсот Сағынұлы

Қызылқоға аудандық қоғамдық келісім Кеңесінің төрағасы (келісім бойынша)

8 (702) 280 27 49

54

Ақназаров Нұрдәулет Ақназарұлы

Жылыой ауданы қоғамдық келісім Кеңесінің төрағасы (келісім бойынша)

8 (701) 707 21 75

55

Хамитова Ақтілек Уахапқызы

Құрманғазы ауданы қоғамдық келісім Кеңесінің төрағасы (келісім бойынша)

8 (701) 127 98 26

56

Қарабалина Роза Ибраймқызы

Исатай ауданы қоғамдық келісім Кеңесінің төрайымы (келісім бойынша)

8 (775) 359 78 55

57

Жұқиев Серік Жұқаұлы

Индер ауданы қоғамдық келісім Кеңесінің төрағасы (келісім бойынша)

8 (701) 488 97 60

58

Оразғалиұлы Мәндірғали

Махамбет ауданының құрметті азаматы, қоғамдық келісім Кеңесінің төрағасы (келісім бойынша)

8 (702) 912 34 10

59

Елешова Гүлжан

«Ақпарат» қоғамдық бірлестігі ҮЕҰ (келісім бойынша)

8 (701) 458 19 27

60

Қанатова Мартагүл Төлеуқызы

«Атырау облысы «Жас ұлан бірыңғай балалар мен жасөспірімдер ұйымы» қоғамдық бірлестігі ҮЕҰ (келісім бойынша)

8 (702) 462 98 80

61

Нұржігітова Гулбаршын Балхашқызы

«Мүгедек әлемі» қоғамдық бірлестігі ҮЕҰ (келісім бойынша)

8 (701) 459 00 77

62

Сейтқалиев Даурен Нухұлы

«Жастар таңдауы- Атырау» қоғамдық бірлестігі ҮЕҰ (келісім бойынша)

8 (701) 666 27 49

63

Есенгалиев Боранбай

Атырау көлік және коммуникация колледжінің оқытушысы (келісім бойынша)

8 (7122) 21 46 83

64

Қосшиев Назарбек

Қазақстан-Атырау телеарнасының бөлім меңгерушісі (келісім бойынша)

8 (778) 356 62 40

65

Дариева Айман

 

Зейнеткер (келісім бойынша)

8 (701) 478 05 04

66

Баймуханова Алия

 

Зейнеткер (келісім бойынша)

8 (702) 122 73 65