Этномәдени бірлестіктер

ЭТНОМӘДЕНИ  БІРЛЕСТІК

этномәдени бірлестіктер атауы

ЭМБ-нің басшысы

 аты-жөні,тегі

байланыс телефоны

e-mail

 

 

1

«Салам» дағыстан этномәдени бірлестігі

Алишаев

Муса Абакарович

8 (701) 372 09 02

 

vatan05@rambler.ru

2

Бүкіләлемдік қазақтар Қауымдастығының Атырау облыстық филиалы

Алимгереев

Утепберген Алимгереевич

8 (701) 577 82 06

 

Alimgereiuly_U@mail.ru

3

Ұйғырлар қоғамы Атырау облыстық филиалы

Алиев

Али Насруллинович

8 (775) 495 50 64

Ali_aliev_64@mail.ru

4

 «Новруз» әзірбайжан этномәдени бірлестігі

Ахмедов

Эльдар Мамедович

8 (701) 338 44 44

8 (705) 988 44 44

 

Eldar06021964@mail.ru

 

5

«Татулық» татар-башқұрт этномәдени бірлестігі

Байкенова

Гульсина Гарифжановна

8 (701) 276 63 66

 

atyrau_ballet@mail.ru

6

«Еділ Жайық» этномәдени бірлестігі

Бекмуратов

Казахбай Ережепович

8 (777) 717 73 71

 

k.bekmuratov@volsps.kz

7

«Иверия» грузин этномәдени бірлестігі

Бобохидзе

Зураб Гедеванович

8 (701) 733 16 36

 

iveria-2007@mail.ru

 

8

«Видергебурт» неміс этномәдени бірлесті

Шмаль

Олег

Иосифович

8 (701) 111 21 36

suncity-kz@yandex.kz

 

9

Орыс, славян, казактар бірлестігі қауымдастығының  Атырау облыстық филиалы

Заверткин

Владимир Николаевич

8 (701) 533 54 70

8 (701) 985 12 39

 

af.arsk.oyl@mail.ru

 

10

«Вайнах» шешен-ингуш этномәдени бірлестігі

Зубариев

Зелимхан Асабалиевич

8 (701) 396 02 51

 

 

11

 «Видергебурт» неміс этномәдени бірлесті

Кустадинчев

Юрий

Юрьевич

8 (701) 629 08 37

 

kustadin4ev@yandex.kz

 

12

«Тхоньил» кәріс этномәдени бірлестігі

Ли

Людмила Валентиновна

8 (701) 800 21 90

 

alcc_at@mail.ru

13

Қазақстан  түріктері қоғамы  Атырау облыстық филиалы

Мурадов Абубакир

Мущгамбарович

8 (701) 465 96 08

 

janaya_777@mail.ru

14

«Довира» украин  этномәдени бірлестігі

Синицына Виктория Викторовна

8 (705) 870 20 20

 

sofiya_grishina@mail.ru

 

15

«Былина» орыс этномәдени бірлестігі

Короблев Андрей Александрович

8 (701) 715 99 23

 

autokolizey@mail.ru

 

16

«Таврос» армян  этномәдени бірлестігі

Плузян

Гагик Сережаевич

8 (702) 958 72 00

 

alexkarapet@mail.ru

17

«Алия» еврей этномәдени бірлестігі

Ткач Павел

Петрович

8 (701) 250 71 97

tckatcthpavel@yandex.ru

18

«Қазақстан Республикасының күрділерінің Барбанг» Қауымдастығы ҚҚ Атырау облысы филиалы

Сейдов Али Кадирович

8 (702) 777 14 71

 

upp-kog@mail.ru

19

«Светоч» славян этномәдени бірлестігі

Биткова Раиса Афанасьевна          

8 (702) 549 14 48 

raisa.bitkova.49@mail.ru

20

«Ынтымақ» өзбек этномәдени бірлестігі

Амиров Акмал Абдулхамидович

8 (701) 316 46 00

 

akmal.amirov@gmail.com